با ما ارتباط برقرار کن

دوره های آموزشی

آموزش تعمیرات موبایل در تبریز و علت استقبال گسترده از آن

منتشر شده

روی

مرکز نمونه

دوره های آموزش تعمیرات موبایل در شهر تبریز در تخصصی ترین مرکز آموزشی این شهر مورد توجه قرار گرفته است آموزش تعمیرات موبایل در تبریز در آموزشگاه اختصاصی تعمیرات سپیدار با ۱۵ سال سابقه فعالیت و با مجوز رسمی سازمان فنی و حرفه برگزار میگردد آنچه که مرکز آموزشی ما را مورد توجه علاقمندان به آموزش تعمیرات موبایل قرار داده است کارگاه مجهز و استاید مجرب و آموزش عملی و دوری کردن از مسائل تئوری است ما معتقدیم  کار آموز باید آموخته های خود را بر روی گوشی و بورد و در فضای واقعی کار و فعالیت تعمیری بیاموزد و به همین خاطر است که در ابتدای دوره سخت افزار به کار آموزان هر اندازه که بخواهند گوشی و بورد تحویل میگردد تا آموخته هایشان را برروی گوشی های تحویلی عملی سازند این همان رمز موفقیت گروه آموزشی سپیدار است.هم آموزش نرم افزار و هم آموزش سخت افزار در دوره ۳۰ جلسه ای بصورت عملی آموزش داده میشود .و بعد از آموزش مدرک رسمی و بین المللی به کار آموز داده میشود که با این مدرک کار آموز میتواند از ادارات و مراکز رسمی وام یا پروانه کسب دریافت کند .شما نیز آینده شغلی خود را با ما تضمین کنید.

مسول یک مرکز آموزش تعمیرات موبایل در شهر تبریز در اقدامی نادر  در پایان دوره آموزشی  در حالی که کار آموزان در حال پایان دوره آموزشی تعمیرات موبایل بودند و در اخرین جلسه مشغول خداحافظی با استاد خود بودند وارد کارگاه میشود و گوشی  همراه استاد را که نوت 8 بوده از استاد میگیرد و به یکی از کار آموزان میدهد  و از کار آموز میخواهد همان گوشی را باز و بست  و نیز فلش  نماید البته با فایل home csc

استاد که از اینکار شوکه شده است سعی میکند به کار آموز کمک نماید ولی ممانعت به عمل می آید  کار باز و بست بخوبی انجام میگرد ولی در مورد فلش کار آموز  با تردید به موضوع می نگرد.

استاد سخت افزار تشویق میشود و استاد نرم افزار اخراج

همین مرکز با موجی از استقبال از طرف شهروندان تبریزی مواجه شده است .

علت استقبال گسترده از دوره های آموزش تعمیرات موبایل در تبریز سپیدار

۱-رشته تعمیرات موبایل در مقایسه با سایر رشته ها زودتر به اشتغال منجر میشود.

۲-کارگاه آموزشی سپیدار یک کارگاه تخصصی و با امکانات  کار عملی در فضای واقعی کار است.

۳-در کارگاه سپیدار که زیر نظر مستقیم سازمان فنی و حرفه ای قرار دارد به همه کار آموزان  بعد از اتمام دوره مدرک رسمی و بین المللی داده میشود.

۴-در این مرکز تمامی کار آموزان باید بعد از اتمام دوره به تمامی سرفصلهای آموزشی تسلط عملی داشته باشند.

۵-در این مرکز از آموزشها و مباحث تئوری خبری نیست.

۶-در این مرکز آموزشی کمترین شهریه از کار آموزان دریافت میگرددو شهریه معمولا بصورت اقساط دریافت میشود.

چهارره منصور بطرف آبرسان جنب مسجد سالار شهیدان ساختمان سایه طبقه ۲ واحد ۳ آموزشگاه سپیدار

اگر به زمان خویش و هزینه ای که میکنید  احترام میگذارید ما در خدمتتان هستیم

 • اساتید ما حداقل ده سال سابقه کار دارند.
 • اساتید ما مدارک آکادمیک  و دانشگاهی مرتبط دارند.
 • اساتید ما موظف هستند بر اساس سیلاب  ارائه شده تدریس نمایند.
 • کارگاه آموزشی ما مجهزترین کارگاه در سطح منطقه شمال غرب کشور است.
 • تجهیزات کارگاه آموزشی ما تجهیزاتی به روز و تجهیزاتی در حد و اندازه کار آموزان ما هستند.
 • کارگاه ما و تجهیزات ما و اساتید ما  مدام در حال بروز شدن بر اساس استانداردها هستند.
 • ما هر کار آموزی را که پذیرش میکنیم خود را به زمان و هزینه اش متعهد میدانیم.
 • ما به جلسات عملی  و کاری در حین آموزش معتقدیم و باور داریم.
 • در کارگاه ما هر اندازه که دلتان بخواهد گوشی  تمرینی داریم.

اهداف فنی دوره آموزشی تعمیرات موبایل

 • تسلط به عیب یابی انواع گوشی
 • تسلط به باز و بست انواع گوشی
 • تسلط به تعویض قطعات
 • تسلط به ترمیم و تعمیر قطعات
 • تسلط بر تشخیص ایرادهای بورد
 • انجام جراحی روی لایه های مختلف بورد
 • آی سی زنی  و استفاده از شابلون
 • تعویض تاچ و ال سی دی انواع گوشی
 • بصورت کامل و عملی  آشنایی با قسمتهای سخت افزاری انواع موبایل و راهکارهای عیب یابی و تعمیر سخت افزاری گوش موبایل. در این دوره از صفر تا ۱۰۰ مباحث مربوط به تعمیرات سخت افزاری انواع گوشی ها و تبلت ها را خواهید آموخت. نقشه خوانی، مسیر یابی، شماتیک، سیم کشی، تعویض آیسی، تعویض قطعات، تعویض المانها و … بخشی از آموزش های این بخش است.
 • آموزش تعمیرات نرم افزاری راهکارهای فلش و رفع مشکلات نرم افزاری گوشی ها و تبلت های برند های مختلف. در این دوره آموزش تعمیرات موبایل کلیه ی مشکلات نرم افزاری گوشی ها با ارایه ی راهکار عملی تعمیراتی با یا بدون استفاده از باکس آموزش داده می شود. فلش، فرمت، ترمیم IMEI، ترمیم efs، آنلاک، برداشتن پترن، گوگل اکانت و … از مباحث مطرح شده در این دوره می باشد.
 • آموزش تعمیرات موبایل در تبریز  در مرکز تخصصی سپیدار در دورشته  تعمیرات سخت افزاری  و تعمیرات نرم افزاری  بصورت کاملا عملی  و بازار کار محور  در محیطی  سالم  و پر نشاط  برگزار میگردد .مرکز شاهد یکی از مجهز ترین  و بروز ترین  مراکز آموزش تعمیرات موبایل در منطقه شمال غرب کشور می باشد  تصاویر موجود در سایت نشان دهنده آن است که خانواده ایرانی با اعتماد  و عقیده راسخ امر آموزش فرزندان خود را در رشته تعمیرات موبایل  به این مرکز سپرده اند . استقبال از دوره های آموزشی مرکز سپیدار در تبریز به اندازه ای است  که به ضرس قاطع میتوان ادعا کرد که در سراسر کشور  این مرکز یکی از رده های  نخست  آموزش  عملی  تعمیرات موبایل  از جهت کیفیت و کمیت را داراست. تصاویر موجود در سایت  واضح  و روشن است . شما میتوانید در کارگاه مجهز  اصول و پایه های اساسی تعمیرات موبایل را یاد بگیرید و بصورت عملی  با تعمیرات گوشی های تلفن همراه و تبلت آشنا شوید. بعد از اتمام دوره کار آموزان به کارگاه تمرین و تعمیر معرفی میشوند  و در آن کارگاه  تمامی آموخته های خود را بصورت عینی تر  تجربه میکنند . دوستان گرامی  در تبریز مراکز مختلفی در زمینه آموزش تعمیرات موبایل فعال هستند  شما میتوانید هر مرکزی را که خواستید انتخاب کنید  ولی در نظر داشته باشید که مرکز آموزشی کانون شاهد  معتبر ترین  و مجهز ترین و اصولی ترین کارگاه تعمیراتی موبایل در سطح منطقه شمال غرب کشور می باشد 
آموزش تعمیرات موبایل در تبریز

آموزش تعمیرات موبایل در تبریز

ادامه ی خواندن
برای ارسال دیدگاه کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوره های آموزشی

برگزاری آزمون تعمیرکاران تلفن همراه در تبریز+گزارش تصویری

سپیدار برگزار کننده دوره های فنی و مهارتی در رشته تعمیرات موبایل در سطح شهر تبریز می باشد این مرکز تاکنون چهار کارگاه تخصصی ایچاد کرده است که میتواند پاسخگوی مراجعات روز افزونش باشد 

منتشر شده

روی

به وسیله

آزمون اتمام دوره تعمیرات موبایل ترم زمستانه  با حضور بیش از 80 نفر از کار آموزانی که دوره خود را به اتمام رسانده بودند برگزار گردید شرکت کننده گان در این آزمون در صورت موفقیت در آزمون عملی خواهند توانست مدارک لازم جهت شروع کسب و کار و اخذ تسهیلات جهت انجام فعالیت مرتبط با رشته تعمیرات موبایل را داشته باشند .

شرکت کننده گان در این آزمون اکثرا از تبریز و شهرهای دیگر استان و 15 نفر نیز از سایر استانها بودند .

 

ادامه ی خواندن

دوره های آموزشی

آموزش ویدیویی گذر از frp

همانطور که متوجه شدید این سیستم امنیتی کارش خوبه ولی متاسفانه بعضی مواقع به دلیل فراموشی ایمیل و یا پسورد مجبور میشیم این سیستم امنیتی رو دور بزنیم تا گوشی برامون قابل استفاده باشه.

منتشر شده

روی

به وسیله

دوستان گرامی و علاقمندان آموزش نرم افزار موبایل  حتما میدانید که یکی از مباحث مطرح در جلسات آموزش تعمیرات موبایل بحث عبور از قفل گوگل می باشد .گوگل اکانت یا frp جدید ترین راهکار امنیتی سیستم عامل اندروید میباشد که به منظور غیر قابل استفاده کردن گوشی های مفقود شده یا سرقتی ایجاد شده است،frp زمانی که جیمیلی در دستگاه ثبت میکنید فعال میشود و هنگامی که گوشی به هر دلیلی فلش زده میشود یا از طریق ریکاوری ریست فکتوری میشود درخواست جمیل و پسورد ثبت شده را میکند و تا زمانی که جمیل و پسورد صحیح وارد نشود گوشی غیر قابل استفاده میباشد.قبلا این سیستم امنیتی در گوشی های آیفون وجود داشت و با عملکردی مشابه ولی دقیق تر و بی نقص تر این کار رو انجام میداد.

توسعه دهنده ی سیستم عامل اندروید (گوگل) نیز در تلاش است تا هر ماه با ارائه پچ های امنیتی این سیستم رو غیر قابل نفوذ کنه ولی تا امروز موفق نشده بطوری که از سال 2015 تا حالا مراحل دور زدن frp رو سخت تر کرده ولی نتونسته غیر قابل نفوذ کنه،و دلیل این نیز بخاطر متن باز بودن سیستم عامل اندروید میباشد که هر کمپانی با شخصی سازی هایی که رو این سیستم عامل انجام داده باعث بوجود آمدن این باگ های امنیتی شده است.

همانطور که متوجه شدید این سیستم امنیتی کارش خوبه ولی متاسفانه بعضی مواقع به دلیل فراموشی ایمیل و یا پسورد مجبور میشیم این سیستم امنیتی رو دور بزنیم تا گوشی برامون قابل استفاده باشه.

آموزش ویدیویی عبور از frp

ادامه ی خواندن

دوره های آموزشی

آموزش تخصصی تعمیرات نرم افزاری موبایل در تبریز

جهت شرکت در این جلسات آموزشی میتوانید با شماره تماس 09148741201 یا 33250324-35577201 تماس بگیرید

منتشر شده

روی

به وسیله

دوره تخصصی آموزش نرم افزاری موبایل در تبریز در 15 جلسه با تدریس عملی استاد برجسته نرم افزار موبایل عبدالله امین آبادی برگزار میگردد در این دوره های آموزشی تمامی امور مرتبط با سیستم های عامل مختلف  و نیز عیب یابی های نرم افزاری  و استفاده از باکس و نرم افزاری های فلش گوشی های مختلف آموزش داده خواهد شد

جهت شرکت در این جلسات آموزشی میتوانید با شماره تماس 09148741201 یا 33250324-35577201 تماس بگیرید

ادامه ی خواندن

برترین ها